Kellot
58233

BORDSPENDYL, gustaviansk stil, 1800-tal, Frankrike.

Alabaster med beslag i metall. Krönt av putto. Urtavla i emalj med arabiska numeraler och polykrom dekor av festoner. Pendel finns. H 29. Nyckel finns.

Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK
 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

429. Marianne Richter, a carpet, 'Fasad, grön II', flat weave, ca 276 x 187 cm, signed AB MMF MR.
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
Tarjoushistoria
40 000

tarjouksesi
38 000

tarjouksesi
36 000

tarjouksesi
34 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
40 000 SEK