Théodore Rousseau

(Ranska, 1812-1867)
Théodore Rousseau
(Ranska, 1812-1867)

THÉODORE ROUSSEAU, tillskriven, olja på papper lagd på pannå, ej signerad.

Landskap med träd, solnedgång. Oval. 37,4 x 30,5 cm.

Repor. Ojämnheter.

Lähtöhinta
4 000 SEK