Johan Rudolf Granberg

(Ruotsi, 1828-1903)
Johan Rudolf Granberg
(Ruotsi, 1828-1903)

JOHAN RUDOLF GRANBERG, tillskriven à tergo, olja på duk.

Motiv från Myrholmen 1874 på Tynningö nära Tenösund i trakten av Vaxholm, enligt text a tergo. 30x42.

Krackeleringar. Gulnad.

Lähtöhinta
3 000 SEK