584654

FIGURINER, 2st, s.k. Wienerbrons, 18/1900-tal.

Åsna samt hund med vippande huvuden. Höjd 9,5-10cm.

Åsnans huvud vippar ej. Hund saknar del. Färgbortfall. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK