RULLMÅLNING, Kina, troligen tidigt 1900-tal.

Bergslandskap med man. Bildstorlek ca 52 x 29cm.

Fuktfläckar. Reva, hål. Upphängningsanordning av, medföljer löst.

Alkuperä - Provenienssi

Elsa Marianne von Rosen.

Lähtöhinta
2 500 SEK