Lotten von Gegerfelt

(Ruotsi, 1834-1915)
Lotten von Gegerfelt
(Ruotsi, 1834-1915)

LOTTEN VON GEGERFELT, olja på duk. Signerad och daterad -06.

Gårdsmotiv. 23x44

Ytsmuts. Fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK