Jean Baptiste Camille Corot

(Ranska, 1796-1875)
Jean Baptiste Camille Corot
(Ranska, 1796-1875)

JEAN BAPTISTE CAMILLE COROT, etsning signerad i trycket

Landskap, signerad i trycket, 13 x 19,5 cm

Ej examinerad ur ram, något bucklig, smutsad.

Lähtöhinta
2 500 SEK