587074

FICKUR, herr, 18K guld, Omega, 1900-talets första hälft.

Vitemaljerad urtavla med svarta och röda siffror samt sekundvisare. Innerboett av 18K guld. Diameter 50 mm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Lähtöhinta
8 000 SEK