588025

ARMBANDSUR, Ebel, 18K guld, Geneva, Schweiz, efter 1934. Vikt ca 54,88 g.

Förgylld urtavla med stavindex märkts 'EBEL brasilia SWISS'. Fischer glissando armband av förgyllt vitmetall. Urtavlans diameter 36 mm. Armbandets längd 22 cm. Etui medfojler.

Brukslitage. Mindre repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
3 000 SEK