Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
589816

HERRUR, "Corum 20 Dollar Coin Watch" 22 och 18K guld. Vikt 47,12 g.

Referens nummer 5514556000. Boett nr 332419 (intygades på ett dokument från öppning), diamant i uppdragskronan. Läder armband. Diameter urtavlan 3,5 cm. Etui medföljer.

Brukslitage. Mindre repor. Ej funktiontestad.

Lähtöhinta
35 000 SEK