Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

Per Daniel Holm

(Ruotsi, 1835-1903)
Per Daniel Holm
(Ruotsi, 1835-1903)

PER DANIEL HOLM, olja på duk. Sign P. Holm och daterad 18??.

Bergigt skogslandskap med man. Ca 41 x 52 cm.

Smärre enstaka repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK