Per Daniel Holm

(Ruotsi, 1835-1903)
Per Daniel Holm
(Ruotsi, 1835-1903)

PER DANIEL HOLM, olja på duk. Sign P. Holm och daterad 18??.

Bergigt skogslandskap med man. Ca 41 x 52 cm.

Smärre enstaka repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK