Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
591116

SAMLING FICKUR, 21st, låghaltigt silver och nysilver, bland annat Omega, 1900-tal.

Bland annat Omega, Movado, Elgin, m.m. Vissa med klockkedjor ej i silver. Urtavlornas diameter ca 2,5-4,5cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestade. Gravyr. Sprickor. Bucklor. Lösa delar.

Lähtöhinta
3 000 SEK