Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Eric Fischl

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1948)
Eric Fischl

ERIC FISCHL, färglitografi, signerad och numrerad 44/45.

Ur serien "floating islands". Bladstorlek ca 57 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet