Muut
592313

BRICKOR, gjuten plexi, 2 st. Troligen Italien, 1900-talets slut.

Gjuten sköldpaddsimitation med mässingskant. En platå på fyra små tassar, kantig form, längd 45x37. samt en mindre skålad form 46x34.

Bruksslitage och repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK