592666

HERRARMBANDSUR, guld 18K, Rolex, Cellini, "Kung Midas", manuell. Tot ca 36 gram.

Boett med räfflad ram, blå urtavla. 2,8 x 2,5 cm. Originalband av läder.

Slitage, smärre repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
25 000 SEK