Karl "Xylografen" Andersson

(Ruotsi, 1853-1942)
Karl "Xylografen" Andersson
(Ruotsi, 1853-1942)

KARL "XYLOGRAFEN" ANDERSSON, olja på duk, signerad och daterad 1914.

Fiskare vid båthus. 78 x 98 cm.

Någon repa.

Lähtöhinta
3 000 SEK