595006

HÖGTALARE, ett par, "Troika Kub", Grundig, 1900-talets slut.

Kubformad, aluminium samt plast, på trepassfot i aluminium. Höjd 30 cm.

Slitage, repor, fläckar, ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK