Alfred Ohlson

(Ruotsi, 1868-1940)
Alfred Ohlson
(Ruotsi, 1868-1940)

ALFRED OHLSON, brons, signerad AO och Herman Bergman Fud.

"Elsie". På träsockel. Total höjd ca 36 cm.

Smärre märken och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK