Georg Pauli

(Ruotsi, 1855-1935)
Georg Pauli
(Ruotsi, 1855-1935)

GEORG PAULI, blandteknik med blyerts, monogramsignerad.

Majorskan på Ekeby. Bildstorlek ca 60 x 47 cm.

Gulnad, papper med kantskador. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK