595402

BESTICK, 54 delar, rostfritt stål, "Thebe", Folke Arström, Gense, 1900-talets mitt.

Fem moccaskedar, fyra kaffeskedar, tio smörgåsgafflar, tio smörgåsknivar, sju matskedar, fem matknivar, matgaffel, nio serveringsbestick, två osthyvlar, en kniv. Längd 10- 28,5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK