Z Cygan

(Puola, Syntymävuosi 1890)
Z Cygan
(Puola, Syntymävuosi 1890)

Z CYGAN, olja på duk, signerad.

Hästekipage i vinterföre. 62 x 92 cm.

Obetydligt ytslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK