Kellot
596132

ARMBANDSUR, 2 st, stål, Seiko World Time och Orient.

Orient med ljus urtavla, sekundvisare, dag- och datumfönster. Diameter ca 29 mm. Seiko World Time Automatic med mörk urtavla, sekundvisare och datumfönster. Diameter 35 mm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK