596418

ELEKTRISK MASKIN, "Improved patent magneto electric therapy machine for nervous, diseases", sent 1800-tal.

Träetui. Längd 22, bredd 11, höjd 11 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK