OIDENTIDIERAD KONSTNÄR, olja på duk fastklistrad på pannå, otydligt signerad.

Hus och bro i landskap. 39 x 31,54 cm.

Något färgbortfall. Mindre krackelyr. Mindre skålbildning.

Lähtöhinta
1 500 SEK