Bruno Hoppe

(Ruotsi, 1859-1937)
Bruno Hoppe
(Ruotsi, 1859-1937)

BRUNO HOPPE, olja på duk, signerad.

Vattendrag med svan och grönskande omgivningar. Ca 70 x 95 cm.

Märken, ställvis färgbortfall. Något gulnad fernissa. Löst spänd duk.

Lähtöhinta
3 000 SEK