Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
597247

DAMARMBANDSUR, Bucherer, 18K vitguld, briljantslipade diamanter tot ca 4.62 ct. Total vikt ca 37 g.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Plastglas med repor.

Lähtöhinta
12 000 SEK