Robert Högfeldt

(Ruotsi, 1894-1986)
Robert Högfeldt
(Ruotsi, 1894-1986)

HÖGFELDT, ROBERT, blyertsteckning, sign.

Nakenstudie. Bildstrl. 33x26

Smärre slitage i form av något gulnat papper.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet