598228

KLOCKGÖMMA, omkring sekelskiftet 1900.

Mässing samt glas. I form av gitarr. Längd 17 cm.
Fickur medföljer.

Bruksslitage, bucklor, repor, smärre nagg, invändig klädsel med hårt slitage. Fickuret ej genomgånget eller funktionstestat, urtavla med skador.

Lähtöhinta
1 200 SEK