598604

MODELL av kröningsvagn med arvfurstekrona. 1900-tal.

Vagnsekipage som dras av fyra hästar. Snidad och bemålat trä och tygapplikationer. Längd 95,5 cm, höjd 31 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK