Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

FILMAFFISCH, "Ingen rädder för spöken", [The Ghost Breakers], 1941, Åberg, AB Kopia, Sthlm.

Bladstorlek 119 x 90 cm.

Skador och slitage, veck, hål, gulnad.

Lähtöhinta
4 000 SEK