Axel Peter

(Ruotsi, 1863-1942)
Axel Peter
(Ruotsi, 1863-1942)

AXEL PETER, olja på duk, signerad.

Stilleben, ca 60 x 103 cm.

Mindre slitage, a tergo uppklistrat tidningsurklipp.

Lähtöhinta
3 000 SEK