600231

KANDELABRAR samt LJUSSTAKE, 4 st, mässing, metallslöjden Gusum, 1980-tal.

Kvadratisk respektive hexagonal fot. För ett, tre respektive fyra ljus. Höjd 19,5-23,5cm.

Bruksslitage. Repor. Anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK