Axel Petersson Döderhultarn

(Ruotsi, 1868-1925)
Axel Petersson Döderhultarn
(Ruotsi, 1868-1925)

AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN, skulptur, signerad.

Man med dragspel. Höjd ca 23 cm.

Slitage. Stolens bakstycke något löst monterat, ett framben något löst.

Lähtöhinta
10 000 SEK