601196

ELDDON, stål, mässing, 1700-talets andra hälft.

Pistolformat skaft med kulknopp, graverad dekor av rocailleornament, flintlåsmekanism. Längd 15 cm.

Slitage, fläckar, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
5 000 SEK