601826

ARMBANDSUR, 2 st, stål och guld på stål, Longines och Certina Automatic, Town & Country.

Urtavlor med siffror och stavindex, sekundvisare, en med datumfönster. Diameter 34 mm samt 30 x 30 mm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK