OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad "Joh Johansson".

"Segelskuta i månsken, Kåseberga". 76x47 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS