Muut
602863

PORTRÄTTMEDALJONGER, 6 st. Gjutjärn, 1800-tal. Föreställande svenska kungar och drottningar.

Bronserade, Försedda med upphängningsanordning. Diameter 10 cm.

Slitage. Senare bronsering. En upphängningskrok senare.

Lähtöhinta
3 000 SEK