Kellot
602961

HERRFICKUR, silver, Halda Fickurfabrik, numrerad 19017. Boetten stämplad år 1907. Vikt ca 102 gram.

Urtavla med romerska siffror, diam 50 mm.

Slitage, inre boett med namngravyr, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK