603009

RULLMÅLNINGAR, 3 st, på papper, Japan 1900-tal.

Träsnitt med motiv av fyrverkeri total stl 70 x 23 cm.
Geisha total storlek 144 x 37, 5 cm.
Geisha med körsbärsblom, siden på papper, bär signatur. total storlek 180 x 43 cm.
Askar av trä medföljer.

Revor, skador, något gulnad,

Lähtöhinta
2 000 SEK