Edvard Rosenberg

(Ruotsi, 1858-1934)
Edvard Rosenberg
(Ruotsi, 1858-1934)

EDVARD ROSENBERG, olja på pannå, signerad och daterad 1918.

Vinterlandskap, ca 110 x 175 cm.

Krackelyr, sprickor.

Lähtöhinta
12 000 SEK