JAMES ROSENQUIST, färgserigrafi, signerad och numrerad 24/200.
"For Love", ur: 11 Pop Artists, Volume III, 1965. 88,5 x 66,5 cm. Utgiven av Original Editions.
Ej examinerad ur ram. Blekta färger. Fuktfläck i nedre marginalen.
Sydsvenska Dagbladets konstsamling.