Art Douglas

(Ruotsi)
Art Douglas
(Ruotsi)

ART DOUGLAS, olja på duk, monogramsignerad och daterad 86.

Komposition. 135 x 115 cm.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK