Ernst Lindgren

(Ruotsi, 1887-1948)
Ernst Lindgren
(Ruotsi, 1887-1948)

ERNST LINDGREN, olja på pannå, signerad samt daterad -46.

Vinterlandskap. 84x70 cm.

Ytslitage, större fläckar. Smärre hål i pannåns kant.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS