VASER 2 ST, FIGURINER 2 ST, mm. Totalt 6 delar. Kina, 1800-1900-tal.

Brons,mässing, kvarts med inneslutningar av metall, trä och jade. Höjd 2-17,5 cm.

Skador. Slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK