Kellot
606938

ARMBANDSUR, stål/guld på stål, Rolex, Oyster Perpetual, Superlative Chronometer Officially Certified.

Urtavla med svärtat och förgyllt stavindex, sekundvisare. Diameter 35 mm. Viklås.

Ej funktionstestad. Bruksslitage.

Lähtöhinta
10 000 SEK