Den ena brickan med upphöjd kant och genombruten dekor. Silverpläterad koppar och stämplad "Made in England" på undersidan. Den andra med dekor av bandstav. Stämplad GAB. Längd 46 respektive 50 cm.
Bruksslitage i form av bl a repor. Anlupna.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?