Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

CARL LARSSON, efter, färglitografi, utgiven av Idun, Stockholm, signerad i trycket.

"Tittut". Bildens mått 55 x 38 cm.

Mindre fläckar och repor. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK