OKÄND KONSTNÄR, olja på papper, osignerad.

Landskap med fors. Bildens mått 40,5 x 30,5 cm.

Ytslitage. Fläckar. Uppfäst på pannå. Krackelyrer. Mindre färgbortfall. Retuscher.

Lähtöhinta
1 500 SEK