Eric Elenius

(Ruotsi, 1885-1940)
Eric Elenius
(Ruotsi, 1885-1940)

ERIK ELENIUS, oljemålning, signerad.

Ylande varg, signerad och daterad -04, oljemålning på duk, 53 x 83 cm.

Duklagning, lös i spänningen, guldfärg på duken från ramen.

Lähtöhinta
1 500 SEK