611738

PLÅNBOK OCH KALENDER, med Gustav V:s namnchiffer krönt av krona, daterad 1936.

Brunt spräckligt läder med präglat monogram i guld. Invändigt försedd med kalender för år 1936. 15,5x10 cm.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Kammarvaktmästare Martin Wenström.

Lähtöhinta
1 500 SEK